Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Avusturya’nın yatırım fırsatları KTO üyeleri ile paylaşıldı

KÖRFEZ TİCARET ODASI AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISINA KATILAN AVUSTURYA TİCARET MÜSTEŞARI GEORG KARABACZEK, KATILIMCILARA AVUSTURYA YATIRIM FIRSATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Avusturya’nın yatırım fırsatları KTO üyeleri ile paylaşıldı
68 views
26 Ağustos 2021 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Körfez Ticaret Odası Ağustos Ayı meclis toplantısına katılan Avusturya Ticaret Müsteşarı Georg Karabaczek, katılımcılara Avusturya yatırım fırsatları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Körfez Ticaret Odası Ağustos Ayı meclis toplantısı meclis başkanı Güngör Ayhan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Avusturya Ticaret Müsteşarı Georg Karabaczek katılarak bilgilendirmelerde bulundu. Toplantıda Ağustos Ayı faaliyet raporunu anlatan KTO Başkanı Recep Öztürk ekonomik değerlendirmelerde bulundu.

Öztürk konuşmasında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yaptığı ziyarete değinirken birlik başkanımız Sayın Rifat Hisarcılığlu’nun ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Üyelerimizin sektörel problemlerini birebir kendisine aktarma fırsatı bulduk. Yine Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Lütfü Elvan’ın Kocaeli programında gerçekleştirdiği iş dünyası buluşmasında da KTO olarak pek çok sorunu bizzat dile getirdik. Başta üyelerimiz olmak üzere bilinmesini isteriz ki bizim işimiz ticaret ve ekonomi fırsat bulduğumuz her alanda üyelerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini söylemek bizim en asli görevlerimizden’’ dedi.

Körfez Ticaret Odası Ağustos Ayı meclis toplantına katılan Avusturya Ticaret Müsteşarı Georg Karabaczek Avusturya’nın nüfus yapısı, Türkiye Avusturya ticareti hangi alanlarda geliştirilebilir, Avusturya yatırım fırsatları, Avusturya şirketleri nasıl destekliyor, banka transferleri ve vergi oranları gibi konularda meclis üyelerine bilgilendirmelerde bulundu.

Körfez Ticaret Odası meclis toplantılarında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen komite sunumları ve üye tanıtımları bu ay da gerçekleştirildi. Komite sunumlarında Mehmet Gümüş ve Murat Çetinkaya komite sunumunu gerçekleştirirken NDA Analitik Çözümler firmasından Durmuş Öztürk ve One More İnternational Medikal Sağlık Bantları firmasından Hilal Karaca firmalarının hizmetleri ve alanları ile ilgili sunum gerçekleştirdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.