Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Büyükakın; ‘’Şehrimize ve Derincemize çok yakışacak’’

KOCAELİSPOR’UN ESKİ TESİSLERİ OLARAK KULLANILAN ALANDA KOCAELİ GENÇLİK VE SPORCU EĞİTİM TESİSLERİ YAPACAĞINI DİLE GETİREN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN, “BİRÇOK TESİSİ İÇERİSİNDE BARINDIRACAK BU PROJEMİZ GEREK ŞEHRİMİZE GEREKSE DERİNCEMİZE ÇOK YAKIŞACAK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Büyükakın; ‘’Şehrimize ve Derincemize çok yakışacak’’
40 views
21 Aralık 2020 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kocaelispor’un eski tesisleri olarak kullanılan alanda Kocaeli Gençlik ve Sporcu Eğitim Tesisleri yapacağını dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Birçok tesisi içerisinde barındıracak bu projemiz gerek şehrimize gerekse Derincemize çok yakışacak” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaelispor’un eski tesisleri olarak kullanılan alanda inceleme gerçekleştirdi. Derince sınırları içerisinde bulunan 50 bin metrekare alanda Kocaeli Gençlik ve Sporcu Eğitim Tesislerinin yapılacağını belirten Başkan Büyükakın, proje çalışmalarına başladıklarını belirterek, “Birçok tesisi içerisinde barındıracak bu projemiz gerek şehrimize gerekse Derincemize çok yakışacak. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz, sporcularımız ve geleceğin şampiyonları bu tesisten yetişecek” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç ve Mustafa Altay’ın da yer aldığı saha incelemesinde, sportif alanların çoğalması ve vatandaşların spor alanlarına ulaşmasını çok önemsediklerini söyleyen Başkan Büyükakın, “Şehrimizin her yerinde sportif tesisler yaparak çocuklarımızın, gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın ayağına sporu götürmenin çabası içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz her projede halkımızın bu tesislerden en yüksek bir şekilde faydalanmasını istiyoruz” diye konuştu.

Kocaeli’deki genç nüfusun dinamikliğine çok inandıklarını Tahir Büyükakın, “Çocuklarımızın daha küçük yaştan itibaren sporun bir branşıyla tanışmasını çok kıymetli buluyoruz. Geleceğimizin garantisi neslimizin, hayatlarının her safhasında sporun bir alanıyla ilgilenmesi ve yapması adına da teşvik edici adımlar atıyoruz. Spor Kenti Kocaeli hedefi bizim için bir kılavuzdur. Tüm gayretimiz de bu amaç içindir” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.