Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Büyükakın, “Tüm çabamız daha hızlı olmak için”

İTFAİYESİ TEŞKİLATININ DAHA KALİTELİ DAHA HIZLI HİZMET VEREBİLMESİ AMACIYLA KENTE YENİ İDARİ BİNA VE EĞİTİM ALANI KAZANDIRDIKLARINI SÖYLEYEN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN, “KENTİMİZDE Kİ OLAYLARA DAHA NASIL EN HIZLI BİR ŞEKİLDE MÜDAHALE EDERİZ EKİBİMİZLE BİRLİKTE BUNA ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Büyükakın, “Tüm çabamız daha hızlı olmak için”
16 views
04 Haziran 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İtfaiyesi teşkilatının daha kaliteli daha hızlı hizmet verebilmesi amacıyla kente yeni idari bina ve eğitim alanı kazandırdıklarını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Kentimizde ki olaylara daha nasıl en hızlı bir şekilde müdahale ederiz ekibimizle birlikte buna çalışıyoruz” dedi.

Yaptığı yatırımlarla her geçen gün gücüne güç katan Kocaeli İtfaiyesi, şehrin belli noktalarına yaptığı yeni müfreze ve hizmet binalarıyla da olaylara daha hızlı müdahale etmeyi hedefliyor. Kocaeli itfaiyesinin daha kaliteli hizmet verebilmesi için yeni idari bina ve eğitim alanı kazandırılıyor. İnşası süren projeyi yerinde inceleyen Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Kentimizde ki olaylara daha nasıl en hızlı bir şekilde müdahale ederiz ekibimizle birlikte buna çalışıyoruz. Çabamızda gayretimizde bunun içindir. Bu amaca uygun yatırımları da şehrimize kazandırıyoruz” dedi.

Olaylara müdahale hızını arttırmak hedefiyle çalışmaları çok yönlü incelediklerini belirten Büyükakın, “Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali yanında inşa ettiğimiz müfreze binasının ardından İtfaiye Dairesi Başkanlığı’mıza çok yeni bir alanı kazandırıyoruz. Uluslararası Fuar Merkezi yanında inşa ettiğimiz bu hizmet binamız toplam 20 bin 630 metrekarelik alandadır. En önemli amacımız 6 dakikanın altında olan müdahale edebilme kabiliyetimizi korumak, hatta bunu daha aşağılara çekmek için çalışıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki olaylara hızlı müdahale edebilmek için gerek teknolojik gerek araç gereç gerekse müfrezelerin planlanması gerekmektedir. Bu detayları gerçekleştirerek müdahale sürelerimizi en kısa olacak şekilde yapma gayretindeyiz. Burada İtfaiyeci olarak şehrimize hizmet eden çalışan kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Çok büyük fedakarlıkla hizmet ediyorlar. Hepsinden Allah razı olsun” diye konuştu.

İncelemede Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay, İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara, Yapı Kontrol Dairesi Başkanı Serkan Ihlamur ve teknik ekipler hazır bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.