Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyükgöz: “Bütçe gelirlerini arttıran başka bir belediye yok”

GEBZE BELEDİYESİ MAYIS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINDA AÇIKLAMADA BULUNAN BELEDİYE BAŞKANI ZİNNUR BÜYÜKGÖZ, “GEBZE BELEDİYESİ BORÇSUZ BELEDİYE, MALİ DİSİPLİNİYLE TÜRKİYE’DEKİ BELEDİYELER ARASINDA BİR NUMARA. TÜRKİYE’DE BÖYLE BİR DÖNEMDE BİLE BÜTÇESİNDE GELİRLERİNİ YÜZDE 114 ARTIRAN BAŞKA BİR BELEDİYE YOK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyükgöz: “Bütçe gelirlerini arttıran başka bir belediye yok”
15 views
23 Mayıs 2021 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gebze Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze Belediyesi borçsuz belediye, mali disipliniyle Türkiye’deki belediyeler arasında bir numara. Türkiye’de böyle bir dönemde bile bütçesinde gelirlerini yüzde 114 artıran başka bir belediye yok” dedi.

Gebze Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısının 2. oturumu, GKM büyük salonda yapıldı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yönettiği 2. oturumunda, gündemde yer alan maddeler görüşülerek karara bağlandı. Gündemin ilk maddesinde yer alan, belediye mülkiyetindeki 26 adet parselin vergi borçlarının terkine karşılık Maliye Hazinesine devrine ilişkin ilgili komisyon raporu oy çokluğuyla kabul edildiği mecliste, 2020 Yılı Mali Yılı Gelir Gider Kesin hesabına ilişkin ilgili komisyon raporu gelir kalemi oybirliği, gider kalemi ise oy çokluğuyla kabul edilerek karara bağlandı.

“Tasarruf elde etmişiz”

Toplantı sonunda meclis üyelerinin gündem dışı sorularını cevaplandıran Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze Belediyesi borçsuz belediye, mali disipliniyle Türkiye’deki belediyeler arasında bir numara. Böyle bir dönemde bile bütçesinde gelirlerini yüzde 114 artıran başka bir belediye Türkiye’de yok. Gider bütçesinde yüzde 77 gerçekleşmiş ve burada da tasarruf elde etmişiz. Gebze Belediyesi bütçe konusunda Türkiye’de bir numara” ifadelerini kullandı.

Gebze Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı, 1 Haziran saat 15.00’da yapılacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.