Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Epilady Kişisel Bakım Salonu Kurucusu Nuriye Hagi Atak “2022 için şube açma taleplerini değerlendiriyoruz”

SULTANBEYLİ’DE İLK, KOCELİ GEBZE’DE DE İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇAN EPİLADY KİŞİSEL BAKIM SALONU KURUCUSU NURİYE HAGİ ATAK, “PANDEMİ SÜRECİNDE ÖZELLİKLE GÜZELLİK MERKEZLERİNE OLAN İLGİ ARTTI VE İSTANBUL’UN ÇEŞİTLİ İLÇELERİNDEN ŞUBE TALEPLERİ GELMEYE BAŞLADI. BU YÜZDEN 2022 İÇİN YENİ ŞUBE AÇMA İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME SÜRECİNDEYİZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Epilady Kişisel Bakım Salonu Kurucusu Nuriye Hagi Atak “2022 için şube açma taleplerini değerlendiriyoruz”
21 views
26 Mayıs 2021 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sultanbeyli’de ilk, Kocaeli Gebze’de de ikinci şubesini açan Epilady Kişisel Bakım Salonu Kurucusu Nuriye Hagi Atak, “Pandemi sürecinde özellikle güzellik merkezlerine olan ilgi arttı ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinden şube talepleri gelmeye başladı. Bu yüzden 2022 için yeni şube açma ile ilgili değerlendirme sürecindeyiz” dedi.

Pandemi sürecinde güzellik merkezlerine olan ilginin arttığını ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinden şube talepleri gelmeye başladığını açıklayan Epilady’nin kurucusu ve aynı zamanda Sultanbeyli İş Kadınları Yönetim Kurulu Başkanı olan Nuriye Hagi Atak, “Gelen şube isteklerini değerlendiriyoruz. 2022 için yeni bir şube açma planımız var. Ama bunun hangi ilçede olacağına henüz karar vermedik. Fizibilite çalışmalarına devam ediyoruz. Ayrıca pazar araştırmaları ve işimizin en yüksek hacimle icra edilebileceği bir ilçe olması bizim için önemli bir kriter. Başarı için ön araştırma yapmak şart” dedi.

2015 yılında İstanbul’un yıldızı parlayan semtlerinden olan Sultanbeyli’de ilk şubesini açan Epilady Kişisel Bakım Salonu, engellilere ve şehit ailelerine verdiği ücretsiz hizmet ile de sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Son dönemde randevuları ileri tarihlere almak zorunda kalmalarını, kişisel bakım salonunun sağlık kurallarına son derece dikkat etmesine ve insan merkezli bir hizmet benimsemelerine bağlayan Nuriye Hagi Atak “Bizim işimizde en önemli kriterlerden biri hijyendir. Hijyene dikkat edilmediği takdirde sonuçları oldukça ağır olabilir. Bu nedenle hijyen kalitesinde standartların çok üstünde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizim için maddiyattan çok daha önemli. İnsanı merkeze alan 5 farklı ödüle layık görülmüş bir müesseseyiz” şeklinde konuştu.

Her zaman randevu ile çalıştıklarını ifade eden Atak, “Bazı uzmanlarımız özel taleplerden dolayı iki şubemizde de çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle randevu almadan geldiğiniz takdirde istediğiniz her işlemi yaptırabilmeniz mümkün olamıyor. Epilady Kişisel Bakım Salonu özel hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizden ricamız randevu almalarıdır” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.