Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gölcük Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy kitabı yayınladı

GÖLCÜK BELEDİYESİ, 2021 YILININ “MEHMET AKİF VE İSTİKLAL MARŞI YILI” İLAN EDİLMESİYLE, “SIRAT-I MÜSTAKİM / SEBİLÜRREŞAD DERGİSİ VE MEHMET AKİF ERSOY” KİTABI YAYINLANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gölcük Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy kitabı yayınladı
47 views
13 Temmuz 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gölcük Belediyesi, 2021 yılının “Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı” ilan edilmesiyle, “Sırat-ı Müstakim / Sebilürreşad Dergisi ve Mehmet Akif Ersoy” kitabı yayınlandı.

Gölcük Belediyesi, “Kültür, Sanat ve Düşünce Dünyasının Nabzı” üst başlığı altında düzenlenen ilk sempozyum sonrasında “Servet-i Fünun Dergisi ve Servet-i Fünun Topluluğu Edebiyatı” kitabını yayınlamıştı. 2021 yılının, “Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı” ilan edilmesinden dolayı Gölcük Belediyesi, “Sırat-ı Müstakim – Sebilürreşat ve Mehmet Akif” sempozyumu sonrasında “Sırat-ı Müstakim / Sebilürreşad Dergisi ve Mehmet Akif Ersoy” isimli kitap da yayınlandı.

“Bildiriler kitap olarak yayınlandı”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Düzenlediğimiz ilk sempozyum sonrasında yayınladığımız “Servet-i Fünun Dergisi ve Servet-i Fünun Topluluğu Edebiyatı” kitabından sonra, 2021 yılının “Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı” olması hasebiyle Türk Edebiyatı, düşünce dünyasında çok önemli bir yere sahip ve adeta Mehmet Akif ile özdeşleşen bir dergi olan Sırat-ı Müstakim / Sebilürreşad Dergisi’nden hareketle dergilerle ilgili sempozyum serimiz kapsamında düzenlediğimiz çevrim içi sempozyumda sunulan bildiriler de “Sırat-ı Müstakim / Sebilürreşad Dergisi ve Mehmet Akif Ersoy” isimli kitap olarak yayınlandı” dedi.

Başkan Sezer, sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.