Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gölcük’te öğrencilere kariyer eğitimi

GÖLCÜK BELEDİYESİ VE GÖLCÜK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN “KARİYER GÜNLERİ” KAPSAMINDA PROF. DR. İSMAİL BARIŞ, ÖĞRENCİLERE TECRÜBELERİNİ AKTARARAK, KARİYER PLANLAMASI HAKKINDA ÖNERİLERDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gölcük’te öğrencilere kariyer eğitimi
206 views
26 Şubat 2022 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gölcük Belediyesi ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği’nde gerçekleştirilen Kariyer Günleri kapsamında Prof. Dr. İsmail Barış, öğrencilere tecrübelerini aktararak, kariyer planlaması hakkında önerilerde bulundu.

Gölcük Belediyesi, düzenlediği etkinlikler ile öğrencilerin kariyerlerine katkı sunmaya devam ediyor. Öğrencilere yönelik etkinliklerini sürdüren Gölcük Belediyesi, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde, Gölcük’te öğrenciysen projesi kapsamında kariyer günleri düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Barış katılarak, lise öğrencilerine tecrübelerini aktardı.

Etkinliğe Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoğlu, Şevket Kaba, Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, lise öğrencileri ve öğretmenleri katıldı. Öğrencilere, karşılaşacakları başarısızlıklar karşısında yılmamaları gerektiğini söyleyen Prof. Dr. İsmail Barış; istedikleri hedefe ulaşmanın üç önemli adımı hakkında ipuçları verdi. Barış; her bireyin hedefini belirleyerek, Allah’a güvenerek ve aklın yolunu takip ederek istedikleri hedefe ulaşabileceğini ifade etti. Son olarak Prof. Dr. İsmail Barış, bilgiye ulaşmada bilgisayar kullanımının önemine değindi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.