Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İran Büyükelçisi Farazmand, SANKON’u ziyaret etti

İRAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ MOHAMMED FARAZMAND VE DİPLOMATLARI, İKİ ÜLKE ARASINDA EKONOMİK VE TİCARİ İLİŞKİLERE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA SANAYİCİLER İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU (SANKON) GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İran Büyükelçisi Farazmand, SANKON’u ziyaret etti
46 views
08 Eylül 2021 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İran Ankara Büyükelçisi Mohammed Farazmand ve diplomatları, iki ülke arasında ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) genel merkezini ziyaret etti.

Farazmand, Türkiye ile İran arasındaki kültürel ve siyasal ilişkilere değinerek, iki ülkenin de ticari ilişkilerinin her geçen gün arttığını söyledi. Farazmand, “SANKON gibi güçlü bir kuruluşun girişimleri ile her iki ülke arasında ki ticari hacmimiz yükselecektir” dedi. Büyükelçi Mohammed Farazmand, toplantıya katılan çok sayıda SANKON üyesi şirketlere İran’ın yatırım olanakları hakkında bilgiler vererek, Türk şirketlerini İran’a yatırıma davet etti.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ise Farazmand’a ziyareti dolayısıyla teşekkürlerini sunarak, “Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasal ilişkilere çok önem veriyoruz. SANKON yönetim kurulu olarak, Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ilişkilere katkı sağlamak amacıyla sizlerle işbirliği içerisinde her türlü girişimlerde bulunmaya, Ankara Tahran arasın da ticaret köprüsü kurmaya hazırız. Türkiye ile İran, binlerce yıllık ortak geçmişe sahip iki büyük medeniyettir. SANKON yönetim kurulu olarak uzun zamandır uluslararası toplum tarafından İran halkına uygulanan Ambargoları kabul etmiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.