Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kartepe’de yüksekte çalışma eğitimi

KARTEPE BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 2022 YILI EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA, BELEDİYE PERSONELİNE “YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ” VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kartepe’de yüksekte çalışma eğitimi
59 views
20 Şubat 2022 - 21:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından 2022 yılı eğitim programı kapsamında, belediye personeline “Yüksekte Çalışma Eğitimi” verildi.

Kartepe Belediyesi 2022 yılı eğitim programı kapsamında belediye personeline “Yüksekte Çalışma Eğitimi” verildi. Eğitimde, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği’nin 5. Maddesi hakkında bilgi verildi. Belediye personeline, her türlü çalışma alanında çalışma ekipmanlarının doğru kullanımının yanı sıra mevcut tehlike ve risklere karşı önlem alınması, çalışanların yüksekte yapacakları çalışmalarda güvenli bir şekilde çalışmalarını tamamlamaları için gerekli olan asgari yüksekte güvenli çalışma metotları konularında bilgilendirme yapıldı.

“İş kazalarını sıfır noktasına indirmeyi hedefliyoruz”

Hedeflerinden bahseden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sinan Şahin, “Belediyemiz sınırlarını kapsayan alanda yapılan çalışmalarda basit tedbirsizlik, eğitimsizlik ve ekipman yetersizlikleri sonucu meydana gelebilecek iş kazalarını sıfır noktasına indirmeyi hedefliyoruz. Bu eğitimlerimiz devam edecektir” açıklamasında bulundu.

“Güvenlik ve refahı sağlamak birinci önceliğimizdir”

Güvenliğin önemine vurgu yapan Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “İnsan gücünün korunması için, işin yapılması sırasında çalışanın sağlık, güvenlik ve refahını sağlamak birinci önceliğimizdir. Çalışanlarımızın ailelerine sağlıklı bir şekilde dönmeleri için güvenli çalışma ortamı sağlanması hususuna büyük önem göstermekteyiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.