Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milli karateciye moral ziyareti

MİLLİ KARATECİYE MORAL ZİYARETİ ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKANI BÜNYAMİN ÇİFTÇİ VE ÇAYIROVA KAYMAKAMI HASAN GÖZEN, MİLLİ SPORCU BATIKAN GÖKBULAK’I AVRUPA KARATE ŞAMPİYONASI ÖNCESİNDE MİLLİ TAKIM KAMPINDA ZİYARET ETTİ. ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKANI BÜNYAMİN ÇİFTÇİ VE ÇAYIROVA KAYMAKAMI HASAN GÖZEN, ÇAYIROVA BELEDİYESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ’NÜN MİLLİ KARATECİSİ BATIKAN GÖKBULAK’I MİLLİ TAKIM KAMPINDA ZİYARET EDEREK, TEBRİK VE BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİLER. MORAL ZİYARETİ ÇİFTÇİ VE GÖZEN, MİLLİ TAKIM KAMPININ YAPILDIĞI OTELDE MORAL VE DESTEK ZİYARETİNDE BULUNDUĞU GÖKBULAK İLE BİR SÜRE SOHBET ETTİ. BAŞARILARINDAN DOLAYI GÖKBULAK’I TEBRİK EDEN ÇİFTÇİ, “BATIKAN’A MORAL VERMEK İÇİN KENDİSİNİ KAMPTA ZİYARET ETTİK. BATIKAN KARDEŞİMİZ BAYRAMDAN ÖNCE ŞANLIURFA’DA DÜZENLENEN ŞAMPİYONADA TÜRKİYE 2.Sİ OLDU VE GÜMÜŞ MADALYA ALDI. AYRICA MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE KİLOSUNDA 1. OLDU VE MİLLİ TAKIMA GİRMEYE HAK KAZANDI. İNŞALLAH FİNLANDİYA’DA ÇAYIROVAMIZI, KOCAELİMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ. BATIKAN KARDEŞİMİZE VE ONUN GİBİ GENÇ KARDEŞLERİMİZE, ÇOCUKLARIMIZA İLGİ DUYDUKLARI HER SPOR ALANINDA KATKI SUNDUK, KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ İNŞALLAH’’ DEDİ. ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETTEN MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEYEN BATIKAN GÖKBULAK,“ÖNCELİKLE BU DESTEĞİ BİZE VERDİĞİ İÇİN BELEDİYE BAŞKANIMIZ BÜNYAMİN ÇİFTÇİ’YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BİZLERİN ARKASINDA DURDUĞUNU HER ZAMAN GÖSTERDİ, BİZDE ONUN FARKINDAYDIK. ŞANLIURFA’DA ELİMİZDEN GELENİ YAPTIM VE TÜRKİYE 2.Sİ OLDUM VE SEÇMELERİ DE KAZANARAK AVRUPA’YA GİTMEYE HAK KAZANDIM. 16 AĞUSTOS’TA FİNLANDİYA’YA UÇACAĞIM, BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM’’ DEDİ.GENÇ SPORCU AVRUPA KARATE ŞAMPİYONASINDA İLK MÜSABAKASINA 20 AĞUSTOSTA ÇIKACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milli karateciye moral ziyareti
133 views
04 Ağustos 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, milli sporcu Batıkan Gökbulak’ı Avrupa Karate Şampiyonası öncesinde milli takım kampında ziyaret etti.

Çiftçi ve Gözen, milli takım kampının yapıldığı otelde moral ve destek ziyaretinde bulunduğu Gökbulak ile bir süre sohbet etti. Başarılarından dolayı Gökbulak’ı tebrik eden Çiftçi, “Batıkan’a moral vermek için kendisini kampta ziyaret ettik. Batıkan kardeşimiz bayramdan önce Şanlıurfa’da düzenlenen şampiyonada Türkiye 2.si oldu ve gümüş madalya aldı. Ayrıca milli takım seçmelerinde kilosunda 1. oldu ve milli takıma girmeye hak kazandı. İnşallah Finlandiya’da Çayırovamızı, Kocaelimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edecek. Başarılarının devamını diliyoruz. Batıkan kardeşimize ve onun gibi genç kardeşlerimize, çocuklarımıza ilgi duydukları her spor alanında katkı sunduk, katkı sunmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

Başkan Çiftçi’ye teşekkür

Ziyaretten mutlu olduğunu söyleyen Batıkan Gökbulak, “Öncelikle bu desteği bize verdiği için belediye başkanımız Bünyamin Çiftçi’ye çok teşekkür ediyoruz. Bizlerin arkasında durduğunu her zaman gösterdi, bizde onun farkındaydık. Şanlıurfa’da elimizden geleni yaptım ve Türkiye 2.si oldum ve seçmeleri de kazanarak Avrupa’ya gitmeye hak kazandım. 16 Ağustos’ta Finlandiya’ya uçacağım, başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Genç sporcu Avrupa karate şampiyonasında ilk müsabakasına 20 Ağustos’ta çıkacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.