Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sanayide dijital dönüşüm analiz programı için imzalar atıldı

DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI TARAFINDAN DESTEKLENEREK, BİLİŞİM VADİSİ TARAFINDAN KOORDİNE EDİLECEK OLAN “SANAYİDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM ANALİZ PROGRAMI” İMZA TÖRENİ İMES DİLOVASI OSB’DE GERÇEKLEŞTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sanayide dijital dönüşüm analiz programı için imzalar atıldı
31 views
25 Aralık 2020 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bilişim Vadisi tarafından koordine edilecek olan ’Sanayide Dijital Dönüşüm Analiz Programı’ imza töreni İMES Dilovası OSB’de gerçekleşti.

Bilişim Vadisi tarafından koordine edilecek olan ’Sanayide Dijital Dönüşüm Analiz Programı’ imza töreni İMES Dilovası OSB’de gerçekleşti. Kocaeli Gebze 4’üncü İMES Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların dijital dönüşüme yönelik olgunluk seviyelerinin belirleneceği programda sanayi devrimi 4.0 alanında önemli tespitler yapılması hedefleniyor.

İmza töreni programına İMES Dilovası OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Kerim Çolakoğlu, Bilişim Vadisi Genel Müdürü A. Serdar İbrahimcioğlu, Müteşebbis Heyet Üyelerinden Süleyman AKAR, Şakir ERİŞ, Ahmet Sözer ve İMES Dilovası OSB Bölge Müdürü Onur Kesici katıldı.

İşletmelerin dijital dönüşüme uygunluk seviyelerinin analiz edileceği programın ilk aşamasında imzaları İMES Dilovası OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Kerim Çolakoğlu ve diğer 2 üye attı.

Bilişim Vadisi Genel Müdürü A. Serdar İbrahimcioğlu konuşmasında, “Sanayide dijital dönüşüm bizler için çok önemli. İMES Dilovası OSB’de faaliyet gösteren firmalarımızın dijital dönüşüme uygunluk seviyelerini ölçeceğiz ve üç ayı kapsayacak bu süreçte gerekli alanlarla ilgili çözüm önerileri arayacağız” dedi.

İMES Dilovası OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Kerim Çolakoğlu, “İşletmelerimizin gelişen teknolojilere uyum sağlaması ve ülkemize yüksek katma değerli ürün oluşturulması adına bölgemizde dijital dönüşüm hamlelerini uygulamaya devam ediyoruz. 2019 yılının sonlarında başlayarak 2020 yılında işletmelerin teknolojik dönüşüm sürecinde hazır oluş seviyelerinin belirlenmesini hedeflenerek, envanter raporumuzu hazırlandık. Bu raporla birlikte çözüm önerileri ve projeler geliştirmeye devam ediyoruz. İMES Dilovası OSB olarak dijital dönüşüm ile ilgili somut adımlarımızı, literatüre uygun araştırma ve geliştirme süreçleriyle yönetmeye gayret gösteriyoruz. Bu anlamda sanayide dijital dönüşüm analiz programı ile elde edilecek verilerin hem işletmelerimize hem de sanayimize katkı sunacağına inanıyoruz. Bu vesileyle bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.