Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

935 kişiyi istihdam eden kampanya yeniden başlıyor

DİLOVASI BELEDİYE BAŞKANI HAMZA ŞAYİR, İLÇEDE Kİ SANAYİCİLERLE BİR ARAYA GELEREK, İLÇEDEKİ İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI İÇİN YENİ İSTİHDAM KAMPANYASI BAŞLATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
935 kişiyi istihdam eden kampanya yeniden başlıyor
25 views
19 Mart 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir tarafından ilçedeki işsizliğin azaltılması başlatılan ve 935 kişiye yeni iş imkanı sağlayan istihdam kampanyası bir kez daha başlıyor.

Kocaeli’nin Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, istihdama katkı çalışmaları kapsamında ilçede ki işsizliğin ortadan kaldırılması için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Şayir’in istihdamı artırmaya yönelik belediye bünyesinde kurduğu İstihdam Merkezi, iki yılda yaklaşık bin kişiye yeni istihdam sağlarken vatandaş ve firmalar arasında köprü olmaya devam ediyor. İlçede ki sanayicilerle başlatılan yeni istihdam kampanyası ile ilgili sanayici ve işadamları ile bir toplantı yapan Başkan Şayir, “Geçen 2 yıllık sürede istihdama çok ciddi fayda sağladık. Hizmet noktasında örnek bir istihdam merkezi olmayı amaç edinen merkezimize, bugüne kadar yaklaşık 4 bin vatandaşımız iş için başvurup öz geçmişini bıraktı. Bunlardan 935’i, bizden personel talebinde bulunan firmalarda işe yerleştirildi. İlk günden itibaren İstihdam Merkezimize başvuranlara umut olmaya devam ediyoruz. İlçemizi daha gelişmiş bir kent haline getirmek ve vatandaşlarımızın refah ve yaşam standartlarını yükseltmek için gelin hep birlikte bir kez daha yeni istihdam konusunda kampanya yapalım. Sizlerden bugünden itibaren en az birer kişi daha istihdam etmeniz konusunda desteklerinizi bekliyorum. Sizlerle başlayacak bu kampanyanın ilçemizde ki diğer sanayicilere de örnek olması ve onları da teşvik etmek için buradan başlatmak istiyorum. Şimdiden hepinize desteklerinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya katılan sanayiciler, Başkan Şayir’in çağrısına kulak vererek başlatılan kampanyaya destek amacı ile en az birer kişinin istihdam edilmesi konusunda yardımcı olacaklarını söyleyerek Başkan Şayir’e teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.