Kocaeli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehir tiyatroları online buluştu

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘BELEDİYE VE ŞEHİR TİYATROLARI DİJİTAL BULUŞMASI’NA, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROLARI’NIN YANI SIRA ÇOK SAYIDA ŞEHİR TİYATROSU YÖNETİCİSİ KATILDI. BİR ARAYA GELEN ŞEHİR TİYATROLARI, PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRİP ORTAK ÇALIŞTAY KARARI ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehir tiyatroları online buluştu
91 views
26 Ocak 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ’Belediye ve Şehir Tiyatroları Dijital Buluşması’na,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yanı sıra çok sayıda şehir tiyatrosu yöneticisi katıldı. Bir araya gelen şehir tiyatroları, pandemi sürecini değerlendirip ortak çalıştay kararı aldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında perdelerini kapatan tiyatrolar, düzenledikleri çeşitli etkinliklerle süreci nasıl değerlendirebilecekleri üzerine görüş alışverişinde bulunuyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Belediye ve Şehir Tiyatroları Dijital Buluşması da bu buluşmalardan biri oldu. Dijital buluşmaya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yanı sıra Adana, Antalya, Bornova, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Nilüfer ve Tarsus Belediyesi Şehir Tiyatrosu yöneticileri katıldı.

Ortak çalıştay kararı

Dijital buluşmada, tiyatroların pandemi süreci ile birlikte aldıkları önlemler, gerçekleştirilen ve halen devam eden dijital etkinlikleri konuşuldu. Buluşmada, özel tiyatrolara yapılan yardımlar ve yine özel tiyatrolar için yapılması gerekenler değerlendirildi. Buluşma sonrasında kamu tiyatrolarının katılımıyla gerçekleştirecek bir çalıştay yapılması konusunda ortak bir karar alındı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.